Яким політикам в Україні довіряють найменше - соціологи склали “рейтинг недовіри” (Інфографіка)

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
Ukr.Media


Группа “Рейтинг” провела соціологічне опитування в усіх регіонах України. Перевірявся рівень довіри, яким користуються у громадськості найвпливовіші політики України.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

12-13 травня серед 3 тисяч дорослих громадян України соціологи провели телефонне опитування щодо того, яким політикам люди довіряють найбільше, а яким — найменше. Результати група “Рейтинг” оприлюднила у понеділок, 18 травня.

Найбільше українці довіряють президенту Володимиру Зеленському (57%). На другому місці за рівнем довіри — голова Верховної Ради Дмитро Разумков та співголова фракції “Опозиційна платформа “За життя” Юрій Бойко (по 25%).

Найнижчим рівнем довіри користуються: лідер депутатської фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко (довіряють 20% і не довіряють 76%), очільниця “Батьківщини” Юлія Тимошенко (22% і 72%) та депутат від “Голосу” Святослав Вакарчук (довіряють 24%, не довіряють 61%).

Раніше ASPI news повідомляло, що НАЗК перевіряє, чи вчасно Юлія Тимошенко та Сергій Власенко внесли зміни до своїй декларацій, ставши мільйонерами завдяки компенсації від американської адвокатської компанії. Також стало відомо, що Рада може у вівторок, 19 травня, розглянути постанови про скасування банківського закону.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/yakim-politikam-v-ukraini-doviryayut-naymenshe-sociologi-sklali-reyting-nedoviri”

Новости