В Україні можуть дозволити громадянам міняти по батькові

последние новости в Украине останні новини в Україні

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №2450 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові". За проголосували 247 народних депутатів.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Проєкт закону розроблено з метою виконання рішення Європейського суду з прав людини у справі "Гарнага проти України" та усунення прогалин, які існують між нормами Цивільного та Сімейного кодексів України, про можливість зміни фізичною особою по батькові, повідомляє "Інтерфакс-Україна". Проєктом закону передбачається внесення змін до ч.1, ч.2, ч.3 ст. 295 Цивільного кодексу України, змін до ч.1 ст. 149 Сімейного кодексу України та доповнення ст. 149 Сімейного кодексу України ч.2 і ч.3, якими передбачається право особи на свій розсуд змінювати своє по батькові так само, як і своє прізвище та (або) власне ім’я.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №2494, який передбачає підвищення соціальних гарантій для окремих категорій громадян. ASPI news повідомляло, що Верховна Рада закликала світову спільноту визнати депортацію кримських татар у 1944 році геноцидом.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/v-ukraini-mozhut-dozvoliti-gromadyanam-minyati-po-batkovi”

Новости