Консолідація суспільства навколо влади під час кризи закінчується. Наслідки карантину, невизначеність і криміногенна обстановка "наздоганяють"

Вийшов свіжий рейтинг КМІС за кінець травня – початок червня.

Об этом сообщает Преступная Россия


У Зеленського і "Слуги народу" падіння на п’ять відсоткових пунктів (президентський рейтинг – 37,6% порівняно із 42,6% у квітні, парламентський – 28% порівняно із 32,6% у квітні).


Причому цікаво, що методика проведення опитування дала змогу відстежити падіння на два відсоткові пункти у президентському рейтингу менше ніж за тиждень – із 31 травня до 4 червня. Тобто майже відразу після Кагарлика, "стрілянини" у Броварах і погрому в Одесі. Думаю, ці історії були вагомими для рейтингу влади.


Незначне зростання фіксують соціологи в ОПЗЖ (17,7% порівняно із 15,8% у квітні) та "ЄС" (16,2% порівняно із 15,2%). "Батьківщина" падає – 8% порівняно із 12% у квітні.


Нижче ватерлінії підростає Смешко, але незначно. І майже на чотири відсоткові пункти зросла кількість тих, хто не хоче голосувати на парламентських виборах.


Із цього висновок – консолідація суспільства навколо влади під час кризи закінчується. Наслідки карантину, майбутня невизначеність і криміногенна обстановка "наздоганяють". Нешвидко, але впевнено. Допомагає безальтернативність.


Джерело: Serhii Shcherbyna / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/sergey-shcherbina/-konsolidatsija-suspilstva-navkolo-vladi-u-krizu-zakinchujetsja-naslidki-karantinu-neviznachenist-i-kriminogenna-obstanovka-nazdoganjajut-1504017.html”

Новости