Чи може стрес впливати на фізичне здоров’яСтрес став частиною нашого життя. Його причиною можуть стати різні фактори – від жорстких термінів виконання завдань до проблем в особистому житті. Але не всі знають про несприятливі для здоров’я наслідки, які він може мати, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV Doctor.

Об этом сообщает FIB


Надто високий рівень стресу при відсутності контролю може завдати значної шкоди. Він може вплинути як на психічне, так і на фізичне здоров’я. Наприклад, високий рівень стресу може збільшити ризик серцевих хвороб, а також завдати шкоди імунній системі. Тому важливо взяти стрес під контроль.


Імунна система захищає організм від інфекцій та хвороб. Однак, стрес може ослабити імунну систему і зробити вас більш вразливими для хвороб.


Доктор Акшай Кумар з лікарні Artemis Hospital пояснює: “Душевний стан, безумовно, впливає на фізичний стан людини. Стрес не тільки погіршує наш психологічний стан, але і має яскраво виражений негативний вплив на фізичне здоров’я. Стрес послаблює вашу імунну систему, збільшуючи ризик виникнення хвороб”.


“Через стрес організм виробляє більше гормону, що називається кортизол. Він впливає на імунну систему. Мозок подає сигнали ендокринній системі для вивільнення захисних гормонів, але стрес стає причиною гормональної дисрегуляції. Коли ви перебуваєте в стресі, тіло не може виробляти білі кров’яні тільця, які є невід’ємною частиною імунної системи і мають велике значення для боротьби з мікробами і антигенами”, – додав він.


Також стрес може збільшити ризик проблем із психічним здоров’ям, таких як тривожність, спалахи гніву та депресія.


Може стрес вплинути і на ваше травлення, викликаючи нудоту та блювоту. Якщо людина має звичку заїдати стрес, то проблема може поглибитись.


Крім того, стрес може викликати втому і знижувати працездатність, спричинити безсоння, збільшити ризик гіпертонії, печії та нападів головного болю.
Джерело статті: “http://wworld.com.ua/health/72606”

Новости
У Мінфіні України очікують на швидку стабілізацію ринків після відставки голови НБУ
02.07.2020

Российские и иностранные эксперты подвели итоги голосования по поправкам в Конституцию
02.07.2020

ВАКС продлил действие меры пресечения руководителям Одесского припортового
02.07.2020

На Полтавщине прогремел взрыв на нефтебазе, есть погибший
02.07.2020

Депутат Евпаторийского городского совета и его помощница предстанут перед судом по обвинению в вымогательстве
02.07.2020

Республика Алтай в цифрах
02.07.2020

Рейдеры захватили стекольный завод в Новочеркасске. Городу грозит социальный коллапс?
02.07.2020

 За сутки в Киеве зафиксировали 104 новых случая COVID-19, три человека умерли, - Кличко
02.07.2020

Оппозиция в Армении хочет "расследовать" эффективность борьбы властей с COVID-19
02.07.2020

Підуть під суд? У справі про катування в Кагарлику з’явилися нові підозрювані
02.07.2020