У «Львівгазі» назвали попередні розрахунки за обслуговування газових труб у багатоповерхівках

Тариф за обслуговування газових труб у багатоповерхівках може скласти 8-10 грн у місяць з однієї квартири. Це за умови підписання з газопостачальною компанією договору на обслуговування внутрішньобудинкових мереж, які передбачені змінами в законі «Про житлово-комунальні послуги». Про це розповів технічний директор АТ «Львівгаз» Олександр Ганжа в програмі «Стінка на стінку».

Об этом сообщает Репортер

Головною темою розмови став конфлікт мешканців ОСББ з «Львівгазом» після масового відключення багатоповерхівок, які не поспішають підписувати договорів про визначення меж газової мережі. За словами Олександра Ганжі, на сьогодні вже 758 ОСББ із 1,5 тисяч, які є у місті, уклали такі договори з «Львівгазом».

Щодо конкретних розрахунків, то все залежить від довжини внутрішньобудинкової мережі. За приклад газовики взяли одну з 9-поверхівок у мікрорайоні Сихів і провели попередні розрахунки.

«Для прикладу візьмемо дев’ятиповерховий сихівський будинок. Ми вирахували, що це буде 8-10 грн в місяць із однієї квартири за договором з обслуговування», – розповів Олександр Ганжа.

При цьому газовики пропонують відразу річну плату. Олександр Ганжа пояснив: «Ця робота є одноразовою. Складається графік таких технічних обслуговувань, які погоджуються з тими самими ОСББ, які уклали з нами договір і відповідно до цього графіку робота проводиться впродовж 2-3 днів. Може тиждень затягнутись, якщо будинок великий».

Мешканці масові аварійні відключення від газопостачання вважають шантажем і вимагають перегляду тарифів за газ, зважаючи на нові законодавчі норми щодо обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

Повну версію програми Віталія Кублікова «Стінка на стінку» можна переглянути за посиланням.Джерело статті: “https://zaxid.net/u_lvivgazi_nazvali_poperedni_rozrahunki_za_obslugovuvannya_gazovih_trub_u_bagatopoverhivkah_n1507745”

Новости