25 шкіл та 11 дитсадків закрито на Київщині через карантин: в КОДА вкотре закликали громадян бути відповідальними!

25 шкіл та 11 дитсадків закрито на Київщині через карантин: в КОДА вкотре закликали громадян бути відповідальними!

16 вересня відбувся он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Зокрема, стан захворюваності серед учнів та працівників закладів освіти. Провів брифінг заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської обласної державної адміністрації (КОДА).

Станом на 15 вересня в області зафіксовано 190 випадків захворювання на коронавірусну хворобу серед педагогічних працівників та учнів разом. На самоізоляції знаходиться 90 окремих класів у 57 закладах освіти (2 945 учнів).

Подписаться

Повністю переведено на дистанційну форму навчання 25 закладів загальної середньої освіти, в яких 11 140 учнів:

 • Васильківський район: Васильківська ЗОШ № 1, № 2, Васильківські НВК №4 та №8, Васильківські академічні ліцеї “Престиж” та “Успіх”, Застугнянська ЗОШ;
 • Переяслав-Хмельницький район: Переяславська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, Світанківське НВО, Хоцьківська ЗОШ, ЦиблівськаЗОШ, Великокаратульська ЗОШ;
 • Баришівська ОТГ: Сезенківський ЗЗСО, Коржівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
 • Фурсівська ОТГ: Пищиківський НВК;
 • Яготинська СЗОШ І-ІІІ ст. №3;
 • Баришівський район: Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
 • Білоцерківський район: Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. №19, Білоцерківська СШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, Білоцерківське НВО “Перша гімназія”, Білоцерківський приватний НВК “Міцва – 613”;
 • Обухівський район: Першотравенська філія ОНЗ Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
 • Студениківська ОТГ: Студениківський ОЗЗСО І-ІІІ ст.;
 • Кагарлицький район: Горохуватська ЗОШ І-ІІ ст.;
 • Києво-Святошинський район: Софіївсько-Борщагівський НВК.

Від 16 вересня із двотижневої ізоляції до навчання повернулися учні Ірпінської школи №15.

Крім того, в області на карантин закрито 11 дитячих садків із 686 діючих. В цих закладах виявили хворими 21 дорослого та 1 дитину. Особи, які контактували з ними проходять ПЛР-тестування.

“Ми занепокоєні ситуацією із захворюванням на коронавірус, що відстежується в закладах освіти Київщини. Не дивлячись на усі заходи, спрямовані на боротьбу з вірусом статистика вкотре доводить – хвороба не відступає. А тому ми вкотре закликаємо громадян бути відповідальними!

Мийте руки, використовуйте антисептики, уникайте контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігайте дистанцію при спілкуванні, уникайте місць значного скупчення людей. Та пам’ятайте: ці прості застережні дії допоможуть запобігти масовому інфікуванню коронавірусом, збережуть вас та ваших рідних від цієї небезпечної хвороби”, – наголосив Олег Торкунов.

Фото: пресслужба КОДА

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/25-shkil-ta-11-ditsadkiv-zakrito-na-kiivshhini-cherez-karantin-v-koda-vkotre-zaklikali-gromadyan-buti-vidpovidalnimi”

Новости