Білорусам, які просять про притулок, Латвія видає візи в день звернення — МЗС

У Міністерстві закордонних справ Латвії заявили, що Латвія видає візи в день звернення тим громадянам Білорусі, які просять про притулок.

Об этом сообщает КомпроматПро це повідомляє Інтерфакс-Україна.


За інформацією відомства, після виборів президента Білорусі 9 серпня і початку протестів через фальсифікації виборів Латвія видала 89 віз громадянам цієї країни.


У МЗС додали, що візи видавалися як тим, хто постраждав від насильства в Білорусі і тепер лікується в Латвії, так і тим, хто може піддаватися переслідуванню з політичних причин.


У Білорусі шостий тиждень тривають масові акції протесту проти режиму Олександра Лукашенка, який править країною з 1994 року, жорстко придушуючи опозицію і незалежні засоби масової інформації.


Читайте також:
Литва заявила про відсутність єдності в ЄС щодо персональних санкцій по Білорусі


Антиурядові протести спалахнули після президентських виборів 9 серпня. Протестувальники вважають результати виборів сфальсифікованими і вимагають відставки Олександра Лукашенка.


Білоруський диктатор відкинув будь-які поступки і спроби діалогу з протестуувальниками і опозицією, неодноразово заявляючи, що за хвилею протестів стоять західні сусіди Білорусі.


Редактор: Дар’я Колесніченко


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/latviya-vidaye-vizi-bilorusam-yaki-prosyat-pritulku-novini-ukrajini-50113578.html”

Новости