Обшуки на Закарпатті - голова ОДА Петров відхрестився від причетності

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров запевнив що не є ініціатором обшуків у представників угорських організацій на Закарпатті.

Об этом сообщает Компромат

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вважаю, що у демократичній європейській державі голова обласної державної адміністрації не має втручатися в роботу правоохоронних органів, як би цього не очікували. Власне, таке невтручання передбачене законодавством», — наголосив очільник ОДА.

Також Петров запевнив, що не має «мотивацій розхитати суспільно-політичну ситуацію в краї», а також наразити Україну на скандал міжнародного рівня, а також висловив сподівання, що дії правоохоронців вмотивовані законами України.

«Коли мені приписують ініціативу у тих слідчих діях та обшуках, які проводилися щодо угорських фондів на Закарпатті — це, певною мірою, образливо. Як із точки зору мого ставлення до усіх представників національних громад краю, так і моєї біографії – я колишній контррозвідник і точно знаю, що необґрунтована примітивна груба сила – це не аргумент, особливо у політиці», — зазначив він, нагадавши, що проти таких методів роботи спецслужб виступав ще в 2014 році, через що вийшов на Майдан та згодом пішов до АТО.

Окремо Петров закликав правоохоронців провести брифінг та оприлюднити докази, щоби зняти питання можливих політичних інсинуацій.

«Запрошую до відкритої та чесної розмови усіх депутатів новообраної обласної ради. Я завжди готовий до діалогу, навіть в таких важких ситуаціях», — резюмував голова Закарпатської ОДА.

  • Напередодні, 30 листопада, правоохоронці провели обшуки у представників благодійного фонду на Закарпатті. Їх підозрюють у веденні підривної діяльності на шкоду Україні. Після цього МЗС Угорщини викликало посла України.
  • 8—9 жовтня державний секретар Угорщини з питань національної політики Янош Арпад Потапі під час візиту в Закарпаття агітував місцевих жителів голосувати за Партію угорців України.
  • Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто в день проведення місцевих виборів в Україні закликав угорців Закарпаття голосувати за Партію угорців України та чинного мера Берегового Золтана Бабяка.
  • У МЗС України заяву Сіярто назвали «прямим втручанням» у проведення місцевих виборів в Україні.
  • 26 жовтня МЗС викликало посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто, щоб вручити йому ноту протесту через агітацію в Закарпатській області. Також Україна заборонила в’їзд двом угорським високопосадовцям.
  • Після цього посла України в Будапешті Любов Непоп викликали до МЗС Угорщини, щоби «висловити обурення».


Джерело статті: “https://babel.ua/news/55529-ne-mayu-motivaciy-naraziti-ukrajinu-na-skandal-mizhnarodnogo-rivnya-golova-zakarpatskoji-oda-prokomentuvav-obshuki-v-ugorskih-fondah”

Новости
Зеленский требует подготовить план вакцинации от COVID-19 по областям
25.01.2021

«Нельзя выталкивать вперёд детей»: Путин, говоря о массовых акциях, сравнил протестующих с террористами
25.01.2021

Украинский рынок земли выведут из тени: сколько будет стоить гектар
25.01.2021

На Николаевщине срочно проверят все учреждения для пожилых людей
25.01.2021

 Послы стран G7 представили перечень действий для судебной реформы
25.01.2021

Сенсация! Впервые у Украине зафиксирован факт зоофилии!
25.01.2021

Украинцы пожелали Зеленскому ума и ответственности: видео с поздравлениями
25.01.2021

Максим Луцкий организовал коррупционную схему по присвоению государственного имущества
25.01.2021

Обвиняемый по делу перестрелки в Княжичах Леонид Курята работает замначальника полиции Днепровского района Киева (документ)
25.01.2021

Білорусь раптово оголосила перевірку бойової готовності армії
25.01.2021