"Слуги народу" обрали заміну Яременку, який потрапив у секс-скандал: що відомо

Депутати фракції "Слуга народу" вибрали кандидата на крісло глави Комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва. У голосуванні перемогла 46-й номер "СН" Галина Михайлюк.

Про це повідомляє "КП в Україні". Відзначається, що голосування за заміну Богдану Яременку, який оскандалився секс-листуванням у Раді, відбулося в закритому режимі.

Усі депутати фракції мають 50% голосів за нового главу комітету. Інші 50% належать безпосередньо Володимиру Зеленському, однак глава держави поки свою кандидатуру не назвав.

Новини
Залишився без особистого життя: Арахамія розкрив деталі секс-скандалу з Яременком
Богдан Яременко

Богдан Яременко

Гордон

"Голосували в депутатських групах. Зробили опитувальник, депутати проголосували і підтримали певну кандидатуру.

Те, що в одного президента 50% голосів – це насправді нормально. Міжнародна політика – це його прерогатива. Ось якби йшлося про комітет з економічного розвитку, то тоді ми б радилися з міністерством із приводу кандидатури. А в цьому випадку – це чисто питання президента. Але ми за таким принципом голосували тільки один раз. Я думаю, що приблизно так само голосували б щодо оборонки й інших президентських питань", – розповів народний депутат Олексій Мовчан.

Вказується, що це рішення носить лише внутріфракційну силу. Главу комітету призначать після голосування в сесійній залі.

Галина Михайлюк

Галина Михайлюк

Вікіпедія

Михайлюк є уродженкою Києва. Вона – докторка юридичних наук, радниця з питань підготовки законів Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Закінчила з відзнакою Одеську юридичну академію й Одеський економічний університет. Також отримала ступінь магістра в Йоркському університеті Великобританії за фахом міжнародного корпоративного та комерційного права.

Більшу частину своєї кар’єри займалася науковою діяльністю. Працює за сумісництвом доценткою кафедри міжнародного та європейського права Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Є заступницею Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Входить до складу делегації ВРУ в Парламентській асамблеї НАТО.

У своїй декларації вказала квартиру в Києві і гараж. Їздить на Land Rover Feelander 2011 випуску.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Раніше стало відомо, що на посаду голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжнародного співробітництва балотувалася також нардепка від "Слуги народу", глава української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько.


  • Відомо, що вона в 2013–2014 роках навчалася в Москві.


  • Як пояснила політик, до Росії вона їздила в рамках програми обміну між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та МГУ імені Ломоносова.


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Скандали навколо "Слуги народу"" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/na-zaminu-yaremenku-v-sn-vibrali-galinu-mihajlyuk-novini-ukraini.htm”

Новости