Маск оцінив Twitter у $20 мільярдів

маск

Генеральний директор Twitter Ілон Маск у листі до співробітників соціальної мережі запропонував грантові акції на суму близько $20 млрд.

Об этом сообщает Руспресс


Як пише The Information із посиланням на джерела, які знайомі з листом Маска для співробітників, генеральний директор Twitter запропонував співробітникам соціальної мережі грантові акції на суму близько $20 млрд, передає ЕП.

Ця оцінка становить менше половини від $44 млрд, які Маск заплатив за придбання Twitter, що вказує на падіння вартості платформи.

Раніше повідомлялося, що компанія Twitter Inc. зіткнулася зі зростаючим списком претензій про те, що вона не оплатила свої рахунки, після того, як Ілон Маск очолив компанію.

Як повідомлялося, Маск купив Twitter у жовтні 2022 року за $44 млрд. Відтоді він звільнив приблизно 5 тис. із 7,5 тис. співробітників Twitter і встановив "жорстке" робоче середовище для тих, хто залишився.

У грудні Маск запустив опитування серед користувачів соціальної мережі із питанням, чи варто йому піти з посади керівника. 57,5% виступили за те, щоб Маск пішов із посади глави Twitter.

Источник: Политика 2.0