"Та пішли ви! Могли б так дати!" Чемпіонка ОІ з РФ в істериці пригрозила помстою Заходу, який "страждає без нас"

Читать на русском

"Та пішли ви! Могли б так дати!" Чемпіонка ОІ з РФ в істериці пригрозила помстою Заходу , який "страждає без нас"

Дворазова чемпіонка Олімпійських ігор Лідія Іванова виступила із погрозами на адресу міжнародних організацій через відсторонення росіян від змагань. При цьому колишня гімнастка влаштувала справжню істерику, зазначивши, що жодних причин для санкцій немає, а закордонні спортсмени страждають на відсутність представників країни-агресорки.

Про це Іванова заявила в інтерв’ю виданню "Спорт-Экспресс". Вона додала, що російські атлети готові мстити західним функціонерам, але при цьому вимагають допустити їх до змагань без жодних додаткових умов.

"Їм погано! Вони дуже страждають без нас. У них всі ці Олімпіади та чемпіонати – другосортні, як курка протухла. Що за конкуренція, коли немає головних суперників? І зараз вигадана більш витончена, принизлива форма. І ми маємо цьому підкоритися?! Та пішли ви тоді зі своїми умовами! Допускайте всіх або нікого. Ще розумію, коли це почалося на ґрунті допінгу – можна сперечатися. Але тепер... Мене вб’ють після цих слів спортсмени. Вони кажуть: "Я ж готовий, ми помстимось!" Вірю, що могли б так їм дати!" – сказала Іванова.