Данілов: ми не бачимо ознак нападу найближчими днями

Український уряд має всю інформацію про ситуацію на українсько-російському кордоні і наразі ознак близької атаки Росії не бачить. Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу після зустрічі з парламентарями.

данілов
Скрін відео

Широкомасштабного нападу 16 лютого не буде, так як відсутні ознаки подібних дій з боку РФ, Олексій Данілов.

Об этом сообщает Люди

"Не буде нападу ні 16, ні 17 числа", — заявив чиновник, — "Загроза з боку Росії є постійною, вона весь час зазіхає на українські землі. Однак на сторожі стоїть українська армія, яка готова до будь-яких викликів".

Секретар РНБО наполягає, що проти України ведеться інформаційна війна. Різні інформаційні вкиди, які робить Росія, мають на меті дестабілізувати ситуацію. Лише таким чином Кремль має можливість чинити неприємності Україні.

У засіданні, яке відбулось 14 лютого у Верховній Раді, брали участь спікер парламенту та голови усіх депутатських фракції, крім партії ОПЗЖ. За кордоном наразі перебуває 23 депутати, які мають для цього певні особисті підстави. На нараду прийшли керівники усіх секторів безпеки та оборони, сказав Данілов.

Нагадуємо, у суботі 13 лютого та неділю 14 лютого деякі авіакомпанії припинили польоти в Україну. Тим часом Росія закрила певні ділянки акваторії Чорного моря для своїх морських навчань.

Український уряд шукає способи стабілізувати ситуацію з авіа та морськими перевезеннями. Для цього виділено кошти для гарантій страхувальникам та прокладають нові морські шляхи у Чорному морі.

Поділитись
Автор: Олена Бурдейна

Источник: VTimes