У Луганській області загарбники мародерять під приводом пошуку диверсантів

Читать на русском

У Луганській області загарбники мародерять під приводом пошуку диверсантів
У Луганській області загарбники мародерять під приводом пошуку диверсантів

У селах на тимчасово окупованій Луганській області загарбники не припиняють мародерство під виглядом пошуку диверсантів та партизанів.

Об этом сообщает Охота на акул

Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація у Facebook.

Як зазначили в ОВА в Сиротино, що поблизу Сєвєродонецька, окупаційна влада поширила інформацію про проникнення диверсантів та роботу партизанів. Це спричинило посилений обшук населення. Проте у закритих будинках замість диверсантів окупанти знаходять цінні речі.

Також в ОВА повідомили про початок масштабних військових навчань із залученням всього призовного чоловічого населення у Старобільську, Щасті, Новому Айдарі, Новопскові та Нижньотеплому. Таким чином, загарбники намагаються приховати тотальну мобілізацію у названих населених пунктах.

Проте росіянам не вдається приховати втрати, адже у Сватовому довелося облаштовувати додатковий шпиталь для поранених бойовиків.

«Будівля розташована у східній частині міста. Там знаходиться близько 30 тяжко поранених військових ЗС Росії, які були завезені туди протягом останніх двох діб. Загалом відзначається збільшення кількості тяжко поранених російських військових – евакуаційних рейсів на територію росії збільшилося з двох до трьох на тиждень. До обслуговування поранених залучають місцевих жителів, які мають хоч якусь медичну освіту», – додали в ОВА.

Источник: Репортер РУ