“Нам сказали, що це наша особиста проблема”, – рятувальники залишили блогерів напризволяще (ВІДЕО)

У Тернопільській області 13 лютого о 14.00 на засніженій дорозі, по якій неможливо проїхати, застрягли чотири відомих українських блогери. Коли вони зателефонували до служби порятунку 101, їм відмовили у допомозі. У ДСНС відповіли, що “люди самі винуваті”.

Об этом сообщает Информбюро

Про це блогери розповіли кореспонденту РБК-Україна.

В автомобілі у сніговій засідці виявилися Надін Медведчук, Уля Станіславська, Андрій Хветкевич і Євген Ковтуненко. Машину, в якій перебували відомі українці, знесло з траси й засипало снігом. Сама дорога повністю виявилася заметена сніговими опадами. Після цього блогери зателефонували за номером “101” (Служба порятунку).

Як виявилося, допомогу служба ДСНС надавати не збирається. У відомстві поцікавилися, чи немає в машині вагітних або дітей. Якщо немає, “у них є речі важливіші, ніж займатися порятунком зі снігової пастки людей”.
“Нам сказали, що це наша особиста проблема”, – розповів Євген Ковтуненко.
Блогери в розпачі навіть пропонували гроші рятувальникам, але ті все одно відмовили в допомозі й кинули людей напризволяще.

Обігрів в авто відключився, люди просиділи в холодній машині 3,5 години. В надії на порятунок українці на дорозі зупиняли водіїв авто і просили про допомогу. Один з місцевих жителів, який їхав з Вишгородка, погодився і знайшов трактор, щоб витягнути машину зі снігу. Перший трактор не впорався із завданням, але спроби другого увінчалися успіхом і люди були врятовані. За словами блогерів, на дорозі були ще кілька машин, які опинилися в такій же ситуації.

“У підсумку приїхав трактор, який і допоміг витягнути нас. Ми пропонували водіям винагороду, але вони відмовлялися, сказали, дайте лише на солярку”, – розповів Андрій Хветкевич.

Зараз українці знаходяться біля Вишгородка, вони перебувають у повному шоці від ситуації.


Джерело статті: “https://galas.te.ua/2021/02/нам-сказали-що-це-наша-особиста-проб/”

Новости
Уинстон Черчилль: «Я люблю свиней. Собаки смотрят на нас снизу вверх, кошки – сверху вниз. Лишь свиньи смотрят на нас как на равных». Дата ДНЯ «
09.05.2021

Региональный список «Врагов прессы-2021» в Украине возглавили мэр Запорожья Владимир Буряк и глава Запорожского облсовета Елена Жук «
09.05.2021

Ранее судимый сторож застрелил главу УФСИН Забайкалья во время охоты
09.05.2021

Необходимо достичь большего прогресса: В МВФ назвали условие получения транша Украиной
09.05.2021

Вещи пострашнее SWIFT: Евросоюз угрожает отказаться от российской нефти и газа
09.05.2021

Ученые назвали причину гибели 150 краснокнижных нерп на берегу Каспийского моря
09.05.2021

В НБУ назвали требования к возможным покупателям “Приватбанка”
09.05.2021

ГБР ищет в Минюсте коррупционеров, причастных к «схеме» адвокатши Цымановской
09.05.2021

Кабмин представит Путину предложение о денонсации Договора по открытому небу
09.05.2021

Конвертатор Артур–Натан Золотаревский: VIP-обнал для президента
09.05.2021