Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.

Новости
Теги
Флоридан живет в доме управделами президента и работает на АП которого пустили во дворец Путина Глава Mash Конвертатор и обнальщик Хидирян Мисак Оганесович: биография зачищенная из интернета Андрей Рюмин и Андрей Муров: почему ПАО Россети тотально разворовывают его же руководители? VIP-билеты на Лепса…» Чем заняты в МВД вместо расследования махинаций Роскомснаббанка и пирамиды «Золотой запас» «Рестораны По стопам Голунова: как получить срок у Колокольцева за разоблачение похоронщиков Собянина Михаил Горяинов вертит ведомством Бастрыкина как плёткой Управляющий активами Газпрома Меньшиков оказался нечист на руку аппарат рады Тетяна Соловей Суддя Вовк Печерський райсуд Тарпан Руслан Тарпан Инкор-групп Зубрицкий Жученко Глубоководный выпуск Саркози Патох Всемогущий Загадочный бельгийско-казахский бизнесмен и его воображаемые друзья — Назарбаев Силовики придут в «Россети» Ирина Долозина и подковерные «скрутки» НДС: удивительная история Гордеев поставил крестника на Орел? Чудесная вилла на острове миллионеров How a Trump SoHo Partner Ended Up With Toxic Mining Riches From Kazakhstan Главарь казахской мафии Патох Шодиев отмыл сотни миллионов - французская полиция Return of the «Paper King» Vladimir Krupchak