Держдума закручує гайки: у Росії в призовників вилучатимуть закордонні паспорти

Читать на русском

Держдума закручує гайки: у Росії в призовників вилучатимуть закордонні паспорти

Держдума закручує гайки: у Росії в призовників вилучатимуть закордонні паспорти

Держава-терорист Росія офіційно не оголошувала про закриття кордонів для військовозобов’язаних, проте на практиці робить усе, щоб перешкодити виїзду чоловіків за межі РФ. Зокрема, тепер російські призовники мають здавати свої закордонні паспорти протягом 5 днів після оголошення призову.

Водночас, якщо вони цього не зроблять, документ буде визнано недійсним. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Напередодні державна дума РФ схвалила поправки до закону "Про порядок виїзду з Російської Федерації та в’їзд до Російської Федерації". Тепер військовозобов’язані громадяни РФ мають здавати закордонні паспорти на зберігання до органу, який видав цей документ.

Також відомо, що призовник буде зобов’язаний здати паспорт для зберігання протягом п’яти днів після оголошення призову. Забрати документ він зможе після закінчення терміну тимчасового обмеження на виїзд із країни, пов’язаного із призовом або після закінчення терміну дії паспорта.

Більше того, якщо громадянин РФ добровільно не здасть паспорт до уповноваженого органу протягом п’яти днів, документ визнають недійсним.

Відповідні поправки до закону Держдума РФ схвалила 23 травня. Однак тепер ці зміни мають бути схвалені Радою Федерації та підписані диктатором РФ Володимиром Путіним. У разі проходження всієї процедури зміни набудуть чинності через 180 днів після офіційного оприлюдниння.